Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Baza wiedzy

Listopad 2023
rolety elektryczne czy wyciszają dom

Czy rolety zewnętrzne chronią przed hałasem zewnętrznym?


Jak wyciszyć hałas z ulicy? Jednym z najskuteczniejszych sposobów na walkę z niechcianymi dźwiękami dochodzącymi z zewnątrz jest montaż nowoczesnych rolet.


Listopad 2023
rolety elektryczne

Roleta sterowana ręcznie czy elektrycznie? Co wybrać? Poradnik


Wybór pomiędzy roletami elektrycznymi a manualnymi może być problematyczny. Koszt inwestycji, funkcjonalność, serwis – to tylko niektóre aspekty brane pod uwagę podczas wyboru. Które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze?


Październik 2023
czyszczenie rolety zewnętrznej

Jak odblokować zwijacz rolety zewnętrznej? Poradnik


Jak radzić sobie, gdy zwijacz do rolety zewnętrznej odmówi posłuszeństwa? Oto przewodnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces diagnostyki i naprawy zwijacza roletowego.


Sierpień 2023
czyszczenie rolety zewnętrznej

Jak wyczyścić roletę zewnętrzną? Na co zwrócić uwagę?


Czyszczenie rolet zewnętrznych nie jest trudnym zadaniem. Wymaga jednak staranności oraz zastosowania odpowiednich narzędzi. Zapraszamy do lektury!


Lipiec 2023
Cena rolety zewnętrznej

Co wpływa na cenę rolety zewnętrznej? Sprawdzamy!


Koszt rolety zewnętrznej może też różnić się w zależności od regionu Polski, dlatego warto sprawdzić cennik konkretnej firmy. Co jeszcze wpływa na cenę? Sprawdź!


Marzec 2023
ile można zaoszczędzić na rachunkach

Jak zaoszczędzić na rachunkach dzięki roletom zewnętrznym?


Niejednokrotnie bywa tak, że w sezonie jesienno-zimowym ogrzewamy dom, a i tak czujemy, że jest w nim chłodno. Co więcej, płacimy zbyt wysokie rachunki w porównaniu z tym, co realnie odczuwamy. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby zmniejszenia rachunków za ogrzewanie.


Kwiecień 2022
jakie-rolety-antywlamaniowe-wybrac

Jakie rolety antywłamaniowe wybrać?


Rolety zewnętrzne, o czym warto pamiętać nie muszą być antywłamaniowe. Oczywistą rzeczą jest, że wszystkie rozwiązania zewnętrzne, naokienne - typu be clever lub natynkowe, czy wersja hybrydowa Integro utrudniają w pewien sposób włamanie. Zmuszają do poświęcenia czasu na ich forsowanie, ale kradzieży nie zapobiegną. Jakie rolety antywłamaniowe wybrać?


Maj 2022
miniatura wpisu dotyczącego rodzaju rolet

Rodzaje rolet zewnętrznych


Mają chronić, bronić nie tylko przed wścibstwem sąsiadów i włamywaczami, ale też przed hałasem czy skrajnymi temperaturami. Mają też coraz częściej pasować do elewacji i stanowić jedność z estetyką domu....