Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Montaż rolet zewnętrznych Wiral Poznań

ciemna roleta podtynkowa z białym tynkiem

Szukasz możliwości montażu rolet zewnętrznych? Doskonale trafiłeś! Nasi fachowcy chętnie sprostają Twoim oczekiwaniom! Jesteśmy firmą, która proponuje swoim Klientom montaż wysokiej jakości rolet zewnętrznych w dogodnych dla Ciebie terminach realizacji. Oferujemy usługę montażu rolet zewnętrznych w Poznaniu i okolicach. Proponujemy różnego rodzaju rolety: natynkowe, podtynkowe i nadstawne. Jeśli chcesz zabezpieczyć okna swojego domu przed utratą ciepła, hałasem i ryzykiem włamania, a jednocześnie szukasz estetycznych produktów, skorzystaj z naszych usług. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

Montaż rolet natynkowych

Jeśli szukasz montażu rolet, Poznań jest jednym z miejsc, w których działamy. Rolety natynkowe, które montujemy, mają przydatną cechę – możesz je zamontować w każdej chwili, a nie tylko podczas wymiany stolarki okiennej. W ofercie sklepu Rolety Wiral znajdziesz szeroki wybór modeli, które różnią się pod względem materiału, koloru i rozmiaru, dzięki czemu możesz wybrać produkty, które idealnie spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli skorzystasz z naszej oferty montażu rolet natynkowych, przede wszystkim otrzymasz bardzo skuteczną izolację akustyczną Twojego domu. Zyskasz także możliwość całkowitego lub częściowego zacienienia pokoi, a także zabezpieczenia domu przed włamaniem. Po montażu rolet natynkowych zauważysz obniżenie rachunków za ogrzewanie, a także zapewnisz sobie komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą. Oferujemy wyłącznie rolety natynkowe wysokiej jakości, które cechują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi.

Montaż rolet nadstawnych

Interesuje Cię montaż rolet nadstawnych? Skorzystaj z naszej oferty montażu rolet w Poznaniu i okolicach! Montujemy rolety nadstawne, których konstrukcja zapewnia optymalny bilans energetyczny budynku, chroniąc go przed utratą ciepła oraz nadmiernym nagrzewaniem. Rolety nadstawne, np. polskiej marki Hosten, są wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe, które poprawiają poziom bezpieczeństwa w domu lub mieszkaniu. Rolety nadstawne stanowią integralną część okna, dlatego ich montaż jest możliwy jedynie podczas wymiany stolarki lub na etapie budowy obiektu. Montaż rolet zewnętrznych w Poznaniu i okolicach gwarantuje, że zyskasz wiele korzyści – przede wszystkim rolety nie wpływają na estetykę budynku. Skrzynia jest zlokalizowana w elewacji, dlatego jest całkowicie niewidoczna. Jeśli chcesz, aby Twój budynek prezentował się dokładnie tak, jak tego oczekujesz, to rolety nadstawne z pewnością doskonale wpiszą się w Twoje potrzeby. Montaż rolet nadstawnych stanowi formę zabezpieczenia antywłamaniowego, ponieważ mają systemy chroniące przed ich podniesieniem z zewnątrz przez niepowołane osoby. Możesz wybrać montaż rolet nadstawnych o różnym stopniu zabezpieczeń. Ponadto rolety nadstawne są wygodne w obsłudze i praktycznie bezawaryjne. W połączeniu z estetycznym wyglądem stanowią idealny wybór wielu naszych Klientów.

Montaż rolet podtynkowych

Montaż rolet zewnętrznych w Poznaniu sprawi, że będzie Ci się mieszkało wygodniej i poczujesz się bezpiecznie. Dzięki roletom możesz regulować ilość światła wpadającego z zewnątrz, zabezpieczyć budynek przed włamaniem, a także ograniczyć straty ciepła. Rolety podtynkowe to rozwiązanie, które warto zaplanować już na etapie budowy domu. Dobrze zaprojektowany system, dobrany do konstrukcji budynku, jest nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny. Możesz idealnie dopasować kolor rolet do elewacji, stolarki okiennej i drzwiowej czy innych elementów budynku. Główną zaletą montażu rolet podtynkowych jest możliwość ukrycia w elewacji zewnętrznej skrzynki – tak, że staje się ona niezauważalną częścią budynku. Pokrywa rewizyjna i prowadnice rolet podtynkowych mogą zostać dopasowane do koloru elewacji, dzięki czemu jedynym widocznym elementem staje się sama roleta. Taki typ przesłon jest polecany do montażu podczas wznoszenia budynku, choć istnieje możliwość zakładania ich także w istniejących obiektach. W naszej ofercie znajdziesz między innymi podtynkowe rolety pochodzące od renomowanego producenta – polskiej firmy Aluprof. Wykonane zostały z wysokiej klasy aluminium o doskonałych parametrach izolacyjnych. Rolety podtynkowe Aluprof są dostępne w przeróżnych wariantach. Można dopasować je do okien o dowolnych wymiarach, także tych mniej typowych. Wszystkie rolety podtynkowe Aluprof są również wyposażone w skuteczne systemy antywłamaniowe.

przykładowa realizacja rolet podtynkowych 1
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 2
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 3
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 4
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 5
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 6