Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety na balkon

Balkony otoczone z trzech stron balustradą są znacznie bardziej wyeksponowane niż loggie, przez co trudniej na nich o kameralną atmosferę i osłonę przed działaniem warunków pogodowych. Konstrukcja balkonów powoduje, że wszystko, co się na nich znajduje, jest pozostawione na widoku i narażone na działanie czynników atmosferycznych. Dobrą ochroną przed postronnymi spojrzeniami oraz podmuchami wiatru, deszczem, mrozem czy zawiejami śnieżnymi są rolety na balkon z montażem. W trudnych warunkach pogodowych szybko docenisz, w jaki sposób nasze rolety zewnętrzne mogą podwyższyć komfort użytkowania balkonu, a nawet całego domu lub mieszkania.

Rolety na balkon

Balkony usytuowane na wielu piętrach urozmaicają bryłę bloku lub kamienicy. Dla mieszkańców stanowią doskonałe miejsce suszenia odzieży, przechowywania rowerów czy wypoczynku na świeżym powietrzu. W zależności od projektu powierzchnia balkonu może przybierać różne kształty. Nie przeszkadza to w montażu ani serwisie rolet balkonowych. Rolety zewnętrzne, które proponujemy, można dopasować do różnych projektów przestrzeni. Niejednokrotnie nowoczesne domy posiadają np. balkony francuskie, które doskonale doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Wysokie okna balkonowe można świetnie zabezpieczyć roletą zewnętrzną, która nie będzie w żaden sposób ingerowała w standardową barierkę bezpieczeństwa.

Rolety na balkon z montażem

Aby skutecznie zaradzić letnim temperaturom i stworzyć w swoim domu komfortowe warunki termiczne, postaw na nowoczesne rolety zewnętrzne, które chronią przed upałem. Jeśli rozwiniesz roletę, osłonisz pokój balkonowy przed nadmiernym nagrzaniem i będziesz mógł cieszyć się chłodnym wnętrzem przez cały dzień. Różnica w temperaturze balkonów wyposażonych w rolety i bez rolet jest zaskakująca! Warto podkreślić, że balkony z naszymi roletami zewnętrznymi są chronione przed szkodliwymi promieniami UV. Sprawdź w naszej ofercie, jakie konkretne rozwiązania zewnętrzne stosujemy. Zapraszamy Cię również do kontaktu – profesjonalnie doradzimy Ci, co najlepiej sprawdzi się na Twoim balkonie.

Serwis rolet okiennych

Montaż i serwisowanie zewnętrznych rolet na balkon zapewniają prywatność, której nie jest w stanie zagwarantować markiza czy innego rodzaju osłony. Dzięki roletom na balkon nie tylko uchronisz się przed niechcianymi spojrzeniami przechodniów, ale także będziesz mógł stworzyć warunki idealnego zaciemnienia. Poza tym, rolety zewnętrzne na balkonie tłumią hałas dobywający się z innych mieszkań czy ruchliwej ulicy. Szczególnym rodzajem rolet są rolety na drzwi balkonowe przesuwne. Moduły tego typu mają zwykle większy rozmiar i inny sposób montażu na konstrukcji zewnętrznej. Jeśli jesteś właścicielem domu lub mieszkańcem niższych kondygnacji bloku, zdecyduj się na montaż rolet na balkon również ze względów bezpieczeństwa.

Serwis rolet balkonowych

Coraz większą popularnością w naszym sklepie i serwisie rolet okiennych cieszą się zewnętrzne rolety na balkon. To wytrzymałe konstrukcje, które cechują się u nas się znakomitymi właściwościami antywłamaniowymi. Natynkowe rolety od Aluprof, polskiego producenta o europejskiej renomie, powstają z wysokiej jakości aluminium. Doskonale zachowują się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Chociaż są wystawione na działanie promieni słonecznych, ich kolor pozostaje niezmienny, ciesząc przez wiele lat oko użytkowników. Ich konstrukcja zapewnia optymalny bilans energetyczny budynku, na którym zostaną zamontowane, co oznacza, że chronią go zarówno przed utratą ciepła, jak i nadmiernym nagrzewaniem. Ponadto rolety na balkon od Aluprof są wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe, które skutecznie poprawiają poziom bezpieczeństwa w Twoim domu lub mieszkaniu.