Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety zewnętrzne na loggie

Loggia różni się od tradycyjnego balkonu wysuniętego poza główną bryłę budynku. Jest wnęką w budynku – otwartą przestrzenią, która jest zadaszona i osłonięta przed warunkami atmosferycznymi przez boczne ściany. Loggia zapewnia użytkownikom więcej prywatności niż balkon, więc jest świetnym rozwiązaniem architektonicznym dla osób, które chcą cieszyć się kameralną przestrzenią na świeżym powietrzu. Loggia może stać się zarówno domowym ogródkiem, kącikiem czytelniczym, jak i miejscem beztroskiego relaksu na słońcu. Jako że lato bywa upalne, warto stworzyć na swojej przestrzeni komfortowe warunki termiczne. Świetnym rozwiązaniem na loggie są rolety zewnętrzne, które osłaniają je przed nadmiernym nagrzaniem. Jeśli osłonisz loggię zewnętrzną roletą, będziesz mógł cieszyć się chłodnym wnętrzem przez cały dzień. Wiele korzyści zyskasz również zimą!

Rolety na loggię z montażem

Jeśli chcesz jak najefektywniej wykorzystać metraż mieszkania lub osłonić się przed hałasem dochodzącym od strony ruchliwej ulicy, możesz zabudować loggię. Zastosuj rolety na loggie, dzięki którym możesz zminimalizować ilość hałasu docierającą do Twojego wnętrza. Zabudowując wnękę, możesz również zyskać całkiem nowe pomieszczenie lub też powiększyć to, do którego loggia przylega. To szczególnie istotne w kompaktowych mieszkaniach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni. Poza tym rolety na loggię z montażem zwiększają pewność, że pomieszczenia w mieszkaniu nie będą się przegrzewać i wychładzać, ani nie pojawi się w nich wilgoć. Oprócz osłony loggii przed temperaturą rolety umożliwią Ci stworzenie własnego ogrodu zimowego lub całorocznego miejsca do zabawy dla dzieci. Latem na loggii możesz przechowywać koce i poduszki. Będzie to idealne miejsce do czytania książek, słuchania muzyki czy po prostu wypicia dobrej kawy.

Rolety na loggię

Rolety na loggię przydadzą się o każdej porze roku. Nie tylko w upalne i suche dni, ale również wtedy, przyjdzie jesień i zima, a Ty zaczniesz ogrzewać pomieszczenia. Rolety na loggię poprawią termikę Twojego mieszkania, tworząc na loggii barierę chroniącą przed zimnem z zewnątrz. Rolety na loggię z montażem zatrzymają ciepło, dzięki czemu loggia (niczym strefa buforowa) zmniejszy różnicę temperatur między wnętrzem mieszkania a przestrzenią na zewnątrz. Jeśli zastosujesz roletę na loggię, uzyskasz także ochronę przed podmuchami wiatru, deszczem, mrozem oraz zawiejami śnieżnymi. Szybko przekonasz się, że rolety na loggię znacznie podwyższają komfort użytkowania każdego mieszkania, niezależnie od jego położenia. Sprawiają, że loggia staje się po prostu bardziej funkcjonalna. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły!

Serwis rolet – loggie

Oferujemy Ci kompleksowy serwis rolet na loggię, dzięki któremu będziesz mógł się cieszyć niczym niezmąconą przyjemnością użytkowania loggii. Montaż zewnętrznych rolet na loggię zapewnia prywatność, której nie są w stanie zagwarantować żadne markizy czy rolety wewnętrzne. Dodatkowo, jeśli jesteś mieszkańcem niższych kondygnacji bloku, rozważ montaż i serwis rolet na loggii ze względów bezpieczeństwa. Materiał, z którego są wykonane nasze rolety na loggię, jest skuteczną ochroną przed przypadkowym uderzeniem lub aktami wandalizmu. Rolety antywłamaniowe na loggie są dodatkowo wzmacniane zarówno przez materiały, z których są wykonane, jak i specjalistyczny system zabezpieczeń, między innymi rygle i prowadnice. Nasze rolety antywłamaniowe posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa, dzięki czemu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów.