Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety zewnętrzne na patio

Patio ogrodowe jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy marzą o przestrzeni pełnej relaksu z dala od zgiełku miasta. Patio to zwykle wewnętrzny dziedziniec lub utwardzona powierzchnia, która przylega bezpośrednio do budynku. O przestrzeni typu patio możemy mówić w kilku sytuacjach. Na przykład wówczas, gdy wszystkie wewnętrzne pomieszczenia domu otwierają się na wewnętrzny, centralny dziedziniec. Z kolei w przypadku domów w kształcie litery L i U patio graniczy odpowiednio z dwoma lub trzema ścianami budynku. W każdym z tych projektów architektonicznych należy zapewnić użytkownikom maksimum prywatności i ochrony przed zmiennymi warunkami pogodowymi, dlatego warto pomyśleć o zakupie rolet na patio. Skorzystaj z naszej oferty i postaw na rolety na patio z montażem!

Rolety na patio

Patio to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie dysponujesz niewielką przestrzenią, a jednak chcesz zapewnić sobie miejsce do odpoczynku i prywatności. Tego rodzaju przestrzeń sprawdza się przede wszystkim w sytuacji, gdy nie dysponujesz dużym metrażem przeznaczonym na ogród lub gdy w ogóle nie planujesz większej przestrzeni ogrodowej. W związku z tym, że polskie lato bywa niezwykle ciepłe, warto skutecznie zaradzić upałom i stworzyć na patio komfortowe warunki termiczne. Świetnym rozwiązaniem są rolety na patio z montażem, które chronią przed wysoką temperaturą. Patio z roletami zewnętrznymi jest bowiem chronione przed promieniami UV wytwarzanymi przez operujące słońce. Jeśli rano opuścisz roletę, osłonisz patio przed nadmiernym nagrzaniem i będziesz mógł cieszyć się przyjemnym chłodem w czasie odpoczynku.

Rolety na patio z montażem

Rolety na patio z montażem przydają się o każdej porze roku – również wtedy, gdy na zewnątrz robi się nieco chłodniej. Montaż rolet zewnętrznych, w tym również na patio, może przyczynić się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. Rolety na patio poprawiają termikę budynku, tworząc barierę chroniącą przed zimnem z zewnątrz i zapewniając wstępną ochronę przed utratą ciepła. Rolety na patio z montażem zmniejszają różnicę temperatur między wnętrzem a przestrzenią na zewnątrz. Zamontowanie rolety na patio stanowi także ochronę przed zjawiskami atmosferycznymi takimi jak np. silne podmuchy wiatru, deszcz, mróz oraz śnieg. W takich warunkach szybko zauważysz, że roletyna patio – umieszczone na przykład na stelażu czy pergoli – znacznie podwyższają komfort użytkowania tej przestrzeni.

Serwis rolet na patio

Jeśli szukasz możliwości montażu rolet zewnętrznych na patio, doskonale trafiłeś! Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą, który z naszych produktów najlepiej sprawdzi się w Twojej przestrzeni. Jesteśmy firmą, która oferuje montaż wysokiej jakości rolet na patio w bardzo dogodnych terminach realizacji. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, najpierw poddając wnikliwej ocenie powierzchnię, na której będziemy realizować inwestycję. Często wystarczy standardowy montaż, jednak nierzadko należy również wziąć pod uwagę wytyczne nadrzędnych podmiotów lub specyficzne warunki zabudowy przestrzeni. Ze swojej strony gwarantujemy usługę montażu i serwisu rolet na patio w Poznaniu i jego okolicach. Montujemy i serwisujemy rożnego rodzaju rolety zewnętrzne: natynkowe, podtynkowe i nadstawne. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój dom lub patio przed utratą ciepła, hałasem i ryzykiem włamania, a jednocześnie szukasz wysokiej jakości rolet zewnętrznych, skorzystaj z naszych usług. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz!