Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety zewnętrzne na pergole tarasowe

Pergola tarasowa jest często wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Dzieje się tak zwłaszcza latem w godzinach popołudniowych. W trakcie upałów przebywanie na niezadaszonym tarasie bywa wręcz niemożliwe. Podobnie jest podczas deszczu lub silniejszego wiatru. Aby temu zaradzić i cieszyć się funkcjonalnym i komfortowym termicznie tarasem, wielu właścicieli domów decyduje się na montaż rolet do pergoli tarasowych. Plusem takiego rozwiązania jest obniżenie temperatury nie tylko na samym tarasie, ale i wewnątrz przylegającego do niego pomieszczenia. Ważna jest również ochrona budulca tarasu, którą zapewniają rolety. Jeśli interesują Cię rolety na pergole tarasowe z montażem, sprawdź naszą ofertę!

Rolety do pergoli tarasowych

Pergola jest jednym z elementów małej architektury, której podstawową funkcją jest częściowe lub całkowite zacienienie tarasu. Montaż zewnętrznych rolet do pergoli jest świetnym sposobem na stworzenie strefy relaksu na świeżym powietrzu – zarówno w czasie letnich wieczorów, jak i w chłodniejsze dni. Pergola nie ogranicza optycznej lekkości i estetyki przestrzeni, na której się znajduje, ponieważ jest zwykle lekką konstrukcją drewnianą z zadaszeniem w formie kratownicy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak rolety do pergoli, pergola tarasowa może stanowić skuteczną ochronę nie tylko przed słońcem, lecz także przed deszczem, wiatrem i zimnem. Zastosowanie rolet do pergoli tarasowych zwiększa odporność tarasuna warunki atmosferyczne oraz zapewnia jego estetyczne wykończenie. 

Rolety na pergole tarasowe z montażem

Pergole tarasowe, na których montujemy rolety zewnętrzne, są chronione przed promieniami UV. Jeśli w letni poranek opuścisz roletę, osłonisz pomieszczenie sąsiadujące z tarasem przed nadmiernym nagrzaniem i będziesz mógł cieszyć się komfortowym wnętrzem przez cały dzień. Rolety do pergoli tarasowych przydają się jednak o każdej porze roku. Rolety do pergoli poprawiają termikę budynku, tworząc pierwszą barierę chroniącą przed zimnem i zapewniając dodatkową ochronę przed utratą ciepła. Zamontowanie rolety do pergoli tarasowych stanowi ochronę przed zmiennymi zjawiskami atmosferycznymi, np. deszczem, śniegiem czy mrozem. W takich warunkach docenisz fakt, że rolety zewnętrzne podwyższają komfort użytkowania tarasu oraz przyległych pomieszczeń.

Serwis rolet na pergolach

Szukasz rolet na pergole tarasowe z montażem? Doskonale trafiłeś! Nasi fachowcy chętnie doradzą, które produkty są dla Ciebie najlepsze! Proponujemy naszym Klientom rolety na pergole tarasowe z montażemw bardzo dogodnych terminach. Nasza firma oferuje kompleksowy serwis rolet na pergolachwPoznaniu i okolicach. Jest to serwis rolet natynkowych, nadstawnych i podtynkowych. Jeśli masz już rolety, nasi specjaliści ocenią ich i w razie potrzeby zaproponują optymalne rozwiązanie problemów. Usługa serwisowania może polegać np. na smarowaniu rolet i elementów ruchomych, wymianie pasków i linek, wieszaków, lameli, pancerzy, zamków, zwijaczy do rolety zewnętrznej, prowadnic i kół pasowych, silników do rolety zewnętrznej oraz automatyki. Serwis może obejmować również udrożnienie i czyszczenie rolet, ich programowanie lub otwieranie w razie braku zasilania. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój taras przed utratą ciepła, hałasem i ryzykiem włamania, a jednocześnie szukasz estetycznych rolet zewnętrznych, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług!