Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety zewnętrzne na zabudowe tarasu

Taras to otwarta i odkryta część budynku, która znajduje się na zewnątrz i wychodzi na ogród. W przeciwieństwie do balkonu i loggii taras jest charakterystycznym elementem parteru, choć czasem znajduje się też na dachu płaskim budynku. Taras to zwykle przedłużenie salonu, czyli usytuowana na zewnątrz przestrzeń do przyjmowania gości i wypoczynku w słoneczne dni lub ciepłe letnie wieczory. Tarasy domów mogą być częściowo zadaszone, dzięki czemu pobyt na nich – szczególnie latem – staje się bardziej komfortowy. Świetnym sposobem na ochronę tarasu przed deszczem i słońcem jest zakup rolety na taras z montażem. Zwłaszcza że roleta na zabudowę tarasu stanowi również skuteczną ochronę antywłamaniową. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie.

Rolety na zabudowę tarasu

Tarasy, których funkcjonalność została gruntownie przemyślana, rewelacyjnie się prezentują. Przykładem mogą być tarasy, nad którymi została zaprojektowana nowoczesna pergola w formie ramy metalowej lub z belkowaniem, która stanowi ozdobę budynku. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń tarasu urozmaica pustą przestrzeń, zapewnia poczucie prywatności i tworzy przyjemne miejsce wypoczynku. Jednym ze sposobów uczynienia tarasu jeszcze najbardziej komfortowym jest zakupienie rolety na taras z montażem. Rolety na zabudowę tarasu stanowią całoroczną ochronę – nie tylko latem, ale i jesienią i zimą, gdy doskwierają nam silne podmuchy wiatru, deszcz, mróz i śnieg. W trudnych warunkach pogodowych szybko zauważysz, że rolety na taras z montażem nie tylko podwyższają komfort użytkowania tej przestrzeni, ale i zwiększają ochronę termiczną budynku. Szczególnym rodzajem rolet są moduły na drzwi tarasowe przesuwne, które mają zazwyczaj większy rozmiar i odmienny sposób montażu.

Rolety na taras z montażem

Rolety natynkowe Aluprof, które kupisz w naszym sklepie, to nowoczesne produkty, które możesz zastosować jako rolety na zabudowę tarasu. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania, a także izolację termiczną i akustyczną budynku. Poza tym stanowią ochronę przed potencjalnym włamaniem oraz gwarantują możliwość regulowania nasłonecznienia na tarasie. Jeśli nie jesteś pewien, czy tego typu rolety są dla Ciebie, przed złożeniem zamówienia możesz poprosić nas o fachową poradę oraz wstępną kalkulację kosztów. Taka kalkulacja ułatwi Ci przygotowanie do zakupu rolet zewnętrznych konkretnego typu. Poznasz nasze warunki finansowe oraz termin realizacji Twojego zamówienia.

Serwis rolet tarasowych

Montaż zewnętrznych rolet na zabudowę tarasu zapewnia prywatność, której nie są w stanie zagwarantować markizy, zasłony czy inne rozwiązania maskujące. Dzięki roletom na taras z montażem nie tylko uchronisz się przed niechcianymi spojrzeniami przechodniów, ale także będziesz mógł stworzyć warunki idealnego komfortu termicznego. Poza tym, montując na tarasie rolety zewnętrzne, poczujesz w pomieszczeniach zdecydowane zmniejszenie hałasu dobywającego się z innych mieszkań czy ruchliwej ulicy. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naszej oferty! Oprócz sprzedaży rolet oferujemy kompleksowy serwis rolet tarasowych wPoznaniui okolicach. Nasi specjaliści w wybranym przez Ciebie terminie ocenią stan rolet na Twoim tarasie i zaproponują optymalne rozwiązanie ewentualnych problemów. Usługa serwisowania może polegać między innymi na smarowaniu rolet i elementów ruchomych, wymianie pasków i linek, lameli, pancerzy, zwijaczy do rolety zewnętrznej, prowadnic i kół pasowych, silników oraz automatyki. Serwis rolet tarasowych może obejmować także udrożnienie i czyszczenie, programowanie rolet oraz otwieranie w razie braku zasilania.