Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Wiral - Rolety nadstawne

brązowa roleta nadstawna firmy WIRAL

Rolety dla domu – nadstawne

Rolety nadstawne stanowią integralną część okna, dlatego ich montaż jest możliwy jedynie podczas wymiany stolarki lub na etapie budowy obiektu. Mimo tych pozornych ograniczeń, zdecydowanie warto się nimi zainteresować. Dlaczego? Ponieważ mają wiele zalet. Przede wszystkim w żadnym stopniu nie obniżają poziomu estetyki fasady budynku. Skrzynia jest zlokalizowana w elewacji, dlatego jest całkowicie niewidoczna. Rolety nadstawne to wybór dla osób, które przykładają dużą wagę do aspektów wizualnych.

Jeśli chcesz, aby Twój budynek prezentował się dokładnie tak, jak tego oczekujesz, ten typ produktów z pewnością doskonale wpisze się w Twoje potrzeby. Rolety Aluprof są dostępne w bardzo szerokiej palecie barw. Możesz zdecydować się na okleinę drewnopodobną, białą, kremową lub wręcz przeciwnie – w jednym z wyrazistych, intensywnych kolorów.

Rolety nadstawne – dlaczego wartoRolety nadstawne – dlaczego warto?

Montaż rolet nadstawnych, ale także innych typów zewnętrznych przesłon okiennych, niesie wiele korzyści zarówno dla komfortu, jak i bezpieczeństwa budynku. Co zatem możesz zyskać, decydując się na ich instalację?

Przede wszystkim:

  • niższe rachunki za ogrzewanie – rolety nadstawne chronią przed utratą ciepła, zapewniając skuteczną izolację termiczną okien,
  • ochronę przed upałem – dzięki przesłonom możesz regulować stopień nasłonecznienia wnętrza,
  • zabezpieczenie antywłamaniowe – rolety mają systemy chroniące przed ich podniesieniem z zewnątrz przez osoby postronne. Możesz wybrać modele o różnym stopniu zabezpieczeń,
  • możliwość zaciemnienia pomieszczeń – przydatne nocą oraz w upalne dni,
  • barierę akustyczną – jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy, z pewnością docenisz idealną ciszę, jaka zapewniają rolety.

Ponadto rolety nadstawne są wygodne w obsłudze i bezawaryjne. W połączeniu z estetycznym wyglądem stanowią idealny wybór, szczególnie do nowo powstających domów, ale nie tylko.

Rolety nadstawne AluprofRolety nadstawne Aluprof

Rolety Aluprof, które znajdziesz w naszej ofercie, to produkty polskiej firmy, słynącej z doskonałej jakości i szerokiego wyboru produktów. Producenci proponują między innymi przysłony nadstawne, czyli przeznaczone do montowania wewnątrz elewacji.

Ich zaletą jest przede wszystkim wykonanie z odpowiednio dobranych materiałów. Podstawę konstrukcji stanowi aluminium, czyli materiał o bardzo dobrej izolacyjności termicznej i akustycznej. Warto wybrać takie produkty także ze względu na pomysłowe rozwiązania konstrukcyjne i szeroki wybór wariantów. Rolety nadstawne Aluprof można dopasować do niemal każdego okna, także takiego o mniej typowych wymiarach. Nie bez znaczenia jest także estetyka. To idealny wybór dla osób, którym zależy na tym, by przesłony okienne ingerowały w wygląd elewacji w minimalnym stopniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyfiki rolet nadstawnych Aluprof, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Przykładowa realizacja rolet nadstawnych 1
Przykładowa realizacja rolet nadstawnych 2
Przykładowa realizacja rolet nadstawnych 3
Przykładowa realizacja rolet nadstawnych 4
Przykładowa realizacja rolet nadstawnych 5
Przykładowa realizacja rolet nadstawnych 6