Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety natynkowe dostępne w ofercie Wiral

ciemna roleta natynkowa z białym tynkiem

Natynkowe rolety dla domu

Chcesz zabezpieczyć okna w swoim domu przed utratą ciepła, hałasem dobiegającym z zewnątrz i ryzykiem włamania? Zainwestuj w wysokiej klasy zewnętrzne przesłony okienne. Jeśli szukasz produktów, które możesz zamontować w każdej chwili, nie tylko podczas wymiany stolarki okiennej, idealnie sprawdzą się rolety natynkowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli – różniących się materiałem wykonania, kolorem i rozmiarem. Sprawdź, które z nich najlepiej wpiszą się w Twoje potrzeby.

Rolety natynkowe – dlaczego warto?Rolety natynkowe – dlaczego warto?

Rolety natynkowe dla domu, które znajdziesz w naszej ofercie, gwarantują liczne korzyści. Przede wszystkim zapewniają bardzo skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Ale to nie wszystko. Takie przesłony to także możliwość całkowitego lub częściowego zacienienia pomieszczeń, a także zabezpieczenia przed włamaniem. Modele dostępne w sklepie Rolety Wiral są wyposażone w systemy chroniące przed podniesieniem konstrukcji przez osobę postronną.

Co zyskasz, wybierając natynkowe rolety do domu?Co zyskasz, wybierając natynkowe rolety do domu?

  • Możesz obniżyć rachunki za ogrzewanie, a także zapewnić sobie komfort termiczny – zarówno latem, jak i zimą. Sporą różnicę odczujesz, szczególnie jeśli zdecydujesz się na rolety natynkowe Aluprof. To elementy wykonane z wysokiej jakości aluminium, które cechują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Warto podkreślić, że rolety natynkowe zapewniają termoizolację głównie zimą (pozwalając na obniżenie opłat za ogrzewanie budynku), ale także latem – chroniąc przed nagrzewaniem podczas upałów.
  • Ochronę przed hałasem, która sprawdzi się szczególnie w miastach i innych ruchliwym miejscach, takich jak tereny przy drogach szybkiego ruchu. Rolety natynkowe stanowią bardzo skuteczną przegrodę dla dźwięków dobiegających z zewnątrz. Idealnie sprawdzą się zatem nocą, zapewniają ciszę, a przy tym zaciemniając pomieszczenie.
  • Zabezpieczenie przed włamaniem. Możesz wybrać rolety natynkowe wyposażone w systemy antywłamaniowe lub w wersji standardowej. Nawet drugi typ przesłon ochroni Twój dom przed rabunkiem. Wszystkie rolety są zabezpieczone przed podniesieniem z zewnątrz, a sforsowanie takiej przegrody wiąże się z dużym hałasem, który odstraszy intruzów.
  • Zaciemnienie wnętrza. Przydatne szczególnie nocą i podczas dotkliwych upałów. Możesz opuścić roletę całkowicie lub częściowo – w zależności od potrzeb. Rolety natynkowe można montować nie tylko podczas wznoszenia budynku lub wymiany stolarki. Ich konstrukcja pozwala na ich bezproblemowe założenie – także w już użytkowanym obiektach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Rolety Aluprof – Wiral w PoznaniuRolety Aluprof – Wiral w Poznaniu

Rolety natynkowe Aluprof, które kupisz w naszym sklepie, to nowoczesne produkty, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania, a także wszystkie wymienione wyżej korzyści – izolację termiczną i akustyczną, ochronę przed włamaniem i możliwość regulowania nasłonecznienia wnętrza.

Natynkowe rolety Aluprof, dostarczane przez polskiego producenta o europejskiej renomie, powstają z wysokiej jakości aluminium. Ich konstrukcja została stworzona w taki sposób, aby zapewniać optymalny bilans energetyczny budynku, chroniąc przed utratą ciepła, ale także nadmiernym nagrzewaniem w słoneczne dni. Są wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe, które poprawiają poziom bezpieczeństwa w domu lub mieszkaniu.
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 1
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 2
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 3
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 4
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 5
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 6