Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety natynkowe dostępne w ofercie Wiral

ciemna roleta natynkowa z białym tynkiem

Natynkowe rolety dla domu

Chcesz zabezpieczyć okna w swoim domu przed utratą ciepła, hałasem dobiegającym z zewnątrz i ryzykiem włamania? Zainwestuj w wysokiej klasy zewnętrzne przesłony okienne. Jeśli szukasz produktów, które możesz zamontować w każdej chwili, nie tylko podczas wymiany stolarki okiennej, idealnie sprawdzą się rolety natynkowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli – różniących się materiałem wykonania, kolorem i rozmiarem. Sprawdź, które z nich najlepiej wpiszą się w Twoje potrzeby.

Rolety natynkowe – dlaczego warto?Rolety natynkowe – dlaczego warto?

Rolety natynkowe dla domu, które znajdziesz w naszej ofercie, gwarantują liczne korzyści. Przede wszystkim zapewniają bardzo skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Ale to nie wszystko. Takie przesłony to także możliwość całkowitego lub częściowego zacienienia pomieszczeń, a także zabezpieczenia przed włamaniem. Modele dostępne w sklepie Rolety Wiral są wyposażone w systemy chroniące przed podniesieniem konstrukcji przez osobę postronną.

Co zyskasz, wybierając natynkowe rolety do domu?Co zyskasz, wybierając natynkowe rolety do domu?

  • Możesz obniżyć rachunki za ogrzewanie, a także zapewnić sobie komfort termiczny – zarówno latem, jak i zimą. Sporą różnicę odczujesz, szczególnie jeśli zdecydujesz się na rolety natynkowe Aluprof. To elementy wykonane z wysokiej jakości aluminium, które cechują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Warto podkreślić, że rolety natynkowe zapewniają termoizolację głównie zimą (pozwalając na obniżenie opłat za ogrzewanie budynku), ale także latem – chroniąc przed nagrzewaniem podczas upałów.
  • Ochronę przed hałasem, która sprawdzi się szczególnie w miastach i innych ruchliwym miejscach, takich jak tereny przy drogach szybkiego ruchu. Rolety natynkowe stanowią bardzo skuteczną przegrodę dla dźwięków dobiegających z zewnątrz. Idealnie sprawdzą się zatem nocą, zapewniają ciszę, a przy tym zaciemniając pomieszczenie.
  • Zabezpieczenie przed włamaniem. Możesz wybrać rolety natynkowe wyposażone w systemy antywłamaniowe lub w wersji standardowej. Nawet drugi typ przesłon ochroni Twój dom przed rabunkiem. Wszystkie rolety są zabezpieczone przed podniesieniem z zewnątrz, a sforsowanie takiej przegrody wiąże się z dużym hałasem, który odstraszy intruzów.
  • Zaciemnienie wnętrza. Przydatne szczególnie nocą i podczas dotkliwych upałów. Możesz opuścić roletę całkowicie lub częściowo – w zależności od potrzeb. Rolety natynkowe można montować nie tylko podczas wznoszenia budynku lub wymiany stolarki. Ich konstrukcja pozwala na ich bezproblemowe założenie – także w już użytkowanym obiektach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Rolety Aluprof – Wiral w PoznaniuRolety Aluprof – Wiral w Poznaniu

Rolety natynkowe Aluprof, które kupisz w naszym sklepie, to nowoczesne produkty, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania, a także wszystkie wymienione wyżej korzyści – izolację termiczną i akustyczną, ochronę przed włamaniem i możliwość regulowania nasłonecznienia wnętrza. Przed złożeniem zamówienia na życzenie Klienta możemy przygotować wstępną kalkulację kosztów. Pozwoli to lepiej przygotować się do zakupu produktów, jakimi są rolety zewnętrzne. Wystarczy zwrócić się do naszych specjalistów zajmujących się wyceną, by poznać warunki finansowe.

Natynkowe rolety Aluprof, dostarczane przez polskiego producenta o europejskiej renomie, powstają z wysokiej jakości aluminium. Ich konstrukcja została stworzona w taki sposób, aby zapewniać optymalny bilans energetyczny budynku, chroniąc przed utratą ciepła, ale także nadmiernym nagrzewaniem w słoneczne dni. Są wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe, które poprawiają poziom bezpieczeństwa w domu lub mieszkaniu.
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 1
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 2
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 3
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 4
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 5
Przykładowa realizacja rolet natynkowych 6

Niezawodne rolety zewnętrzne na balkon

Coraz większą popularnością cieszą się rolety zewnętrzne na balkon. To wytrzymałe konstrukcje, które nie tylko odznaczają się znakomitymi właściwościami antywłamaniowymi. Doskonale znoszą też niekorzystne warunki atmosferyczne. Chociaż często są wystawione na szkodliwe działanie promieni słonecznych, to ich kolor pozostaje niezmienny, ciesząc oko użytkowników.

Proponowane przez naszą firmę rolety zewnętrzne na balkon wykonane są z solidnych materiałów. Prócz doskonałej odporności na promieniowanie UV, dzielnie znoszą też intensywne opady czy wysoką amplitudę temperatur. Takie cechy przekładają się na długą i bezawaryjną eksploatację.

Rolety dekoracją nieruchomości

Wygląd elewacji jest wizytówką domu, dlatego tak ważna jest estetyka elementów wykończeniowych. Prezentowane przez nas rolety natynkowe odznaczają się nienagannym designem, który doskonale wpisze się w architekturę nieruchomości. Oferujemy także wysokiej jakości rolety zewnętrzne na balkon w bloku. Klienci znajdą u nas duży wybór kolorów i rozmiarów rolet natynkowych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją produktów, jakimi są rolety zewnętrzne na balkon. Poznań oraz miejscowości ościenne to podstawowy obszar naszych działań, jednak nie zamykamy się na zlecenia w innych rejonach naszego kraju. W karcie Kontakt znajdziesz wszystkie opcje umożliwiające zdobycie interesujących Cię informacji. Gwarantujemy, że nasze rolety natynkowe spełnią Twoje oczekiwania.

Montaż zgodny z wytycznymi

Nasza ekipa składa się z doświadczonych fachowców. Do każdego zadania podchodzimy niezwykle skrupulatnie, najpierw poddając ocenie powierzchnię, na której będziemy realizować inwestycję. Często wystarczy standardowy typ montażu, jednak nierzadko należy również wziąć pod uwagę wytyczne innych podmiotów. Dobitnie to widać, kiedy instalujemy rolety zewnętrzne na balkon. 

Poznań jako miasto, w którym wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe działają bardzo prężnie, jasno reguluje, jakie technologie należy zastosować, by po pracach elewacja prezentowała się nieskazitelnie. Pamiętamy o tym, gdyż nam również zależy, by budynek zachwycał zarówno właścicieli, jak i zarządców.

Postaw na fachowy serwis rolet natynkowych

Zajmujemy się także serwisem już przytwierdzonych rolet natynkowych. Skontaktuj się z naszym działem serwisowym i przedstaw swój problem. Być może po telefonicznej diagnozie okaże się, że usunięcie awarii wcale nie wymaga naszej ingerencji i możesz ją przeprowadzić samodzielnie. W przypadku większych niedogodności nasi serwisanci szybko i sprawnie doprowadzą układ do stanu używalności.