Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety podtynkowe firmy Wiral

ciemna roleta podtynkowa z białym tynkiem

Rolety podtynkowe – dla domu i biura

Podtynkowe rolety zewnętrzne pozwolą Ci mieszkać wygodniej i bezpieczniej. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim możesz regulować ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza, zabezpieczyć budynek przed włamaniem, a także ograniczyć straty ciepła.

Podtynkowe rolety do domu to rozwiązanie, które warto zaplanować już na etapie wznoszenia budynku. Dobrze zaprojektowany system, dobrany do cech konstrukcyjnych obiektu, jest nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny. Tym bardziej że możesz idealnie dopasować kolor przesłon do elewacji, stolarki okiennej i drzwiowej czy innych wybranych elementów budynku.

Rolety podtynkowe – czym się charakteryzują?

Główną zaletę tego typu rolet jest możliwość ukrycia w elewacji zewnętrznej skrzynki, w której znajduje się zwinięta przesłona i elementy konstrukcyjne. To oznacza, że staje się ona niezauważalną częścią budynku – to z pewnością ważny aspekt dla osób, którym zależy na kwestiach estetycznych.

Pokrywa rewizyjna i prowadnice rolet podtynkowych mogą zostać dopasowane do koloru elewacji, dzięki czemu jedynym widocznym elementem staje się sama roleta.

Taki typ przesłon jest rekomendowany do montażu już podczas wznoszenia budynku, co wynika właśnie z ich konstrukcji. Istnieje jednak możliwość zakładania ich także w istniejących obiektach, jednak jest to nieco bardziej pracochłonne niż w przypadku elementów natynkowych.

Warto zdecydować się na rolety podtynkowe do domu, ponieważ:

  • zapewniają skuteczną izolację termiczną, chroniąc przed utratą ciepła zimą, a latem regulując poziom nasłonecznienia we wnętrzu,
  • chronią przed hałasami dobiegającymi z zewnątrz,
  • stanowią barierę dla włamywaczy i innych osób niepowołanych,
  • pozwalają całkowicie zaciemnić wnętrze, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ponadto rolety podtynkowe gwarantują najwyższy poziom estetyki i możliwość wizualnego dopasowania do elewacji i stolarki okiennej w niemal dowolny sposób.

Podtynkowe rolety AluprofPodtynkowe rolety Aluprof

W naszej ofercie znajdziesz również podtynkowe rolety Aluprof. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Są to produkty pochodzące od renomowanego producenta – polskiej firmy Aluprof. Są wykonywane z wysokiej klasy materiałów, przede wszystkim z aluminium o doskonałych parametrach izolacyjnych. Jest to również materiał pozwalający na niemal dowolne kształtowanie, dzięki czemu rolety podtynkowe Aluprof są dostępne w bardzo szerokiej gamie wariantów. Można dopasować je do okien o każdych wymiarach, także mniej typowych.

rolety podtynkowe AluprofCo jeszcze można zyskać, wybierając rolety podtynkowe Aluprof?

Wysoki poziom estetyki – elementy konstrukcyjne są ukryte w elewacji, dzięki czemu nie przysłaniają okna i nie wpływają na wygląd fasady budynku. Ponadto ten typ rolet słynie ze swoich świetnych właściwości izolacyjnych, zarówno termicznych, jak i akustycznych. Wszystkie rolety podtynkowe Aluprof są również wyposażone w niezawodne systemy antywłamaniowe. To oznacza, że ich podniesienie z zewnątrz jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Wybierając ten rodzaj produktów, zyskujesz zatem liczne korzyści – zarówno pod względem komfortu użytkowania budynku, jak i poziomu bezpieczeństwa.
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 1
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 2
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 3
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 4
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 5
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 6