Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Rolety zewnętrzne na okna

Rolety na okna to idealne rozwiązanie dla domów i mieszkań. Doceniają je osoby dbające o prywatność, ale i bezpieczeństwo nieruchomości, ponieważ oprócz funkcji zaciemnienia pomieszczeń, spełniają także funkcję antywłamaniową. Nowoczesny wygląd i ciekawa kolorystyka rolet z naszej oferty sprawiają, że doskonale pasują one do każdego rodzaju budynku i pięknie współgrają ze stolarką okienną i drzwiową.

Rolety na okna z montażem

Rolety na okna z montażem przydają się o każdej porze roku. Gdy na zewnątrz robi się na tyle chłodno, by zacząć ogrzewać pomieszczenia, montaż rolet zewnętrznych przyczynia się do obniżenia rachunków za ciepło. Rolety na okna poprawiają termikę budynku, tworząc pierwszą barierę chroniącą przed zimnem na zewnątrz i zapewniając dodatkową ochronę przed utratą ciepła. Rolety na okna z montażem zatrzymują ciepło, dzięki czemu między żaluzją a szybą powstaje poduszka powietrzna. Ogranicza ona parowanie szyb, gdyż zmniejsza różnicę temperatur między wnętrzem budynku a przestrzenią na zewnątrz. Zamontowanie rolety na okna stanowi ochronę przed różnymi zjawiskami atmosferycznymi, np. podmuchami wiatru, deszczem, silnym mrozem oraz zawiejami śnieżnymi.

Rolety na okna

Jako że coraz częściej lato w Polsce jest niezwykle upalne, warto już dziś skutecznie temu zaradzić i stworzyć w swoim domu komfortowe warunki termiczne. Świetnym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne, które chronią przed upałem. Okna z roletami zewnętrznymi są chronione przed promieniami UV wytwarzanymi przez operujące słońce. Jeśli rano opuścisz roletę, osłonisz pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem i będziesz mógł cieszyć się chłodnym wnętrzem przez cały dzień. Różnica w temperaturze pomieszczeń wyposażonych w rolety i tych bez rolet jest zaskakująca! Szybko zauważysz, że rolety zewnętrzne znacznie podwyższają komfort użytkowania Twojego domu lub mieszkania.

Rolety zewnętrzne na okna

Montaż zewnętrznych rolet na okna zapewnia prywatność, której nie są w stanie zagwarantować rolety wewnętrzne czy zasłony. Dzięki roletom na okna nie tylko uchronisz się przed niechcianymi spojrzeniami przechodniów, ale także będziesz mógł stworzyć warunki idealnego zaciemnienia, co może przyczynić się do poprawy Twojego snu. Poza tym, okna z roletami zewnętrznymi to rozwiązanie, które zdecydowanie stłumi hałas dobywający się z innych mieszkań czy ruchliwej ulicy. Jeśli jesteś właścicielem domu lub mieszkańcem niższych kondygnacji bloku, rozważ montaż rolet również ze względów bezpieczeństwa. Materiał, z którego są wykonane nasze rolety na okna, jest bardzo odporny na zniszczenia, więc skutecznie ochroni przed przypadkowym uderzeniem lub aktem wandalizmu. Okno z roletą zewnętrzną stanowi bowiem dla złodziei dodatkową przeszkodę do pokonania i sforsowanie go zajmuje im więcej czasu.

Serwis rolet okiennych

Jeśli potrzebujesz porady w wyborze rolet, skontaktuj się z nami! Działamy na terenie Poznania i okolic. Możemy zaproponować Ci doskonałej jakości rolety natynkowe, nadstawne i podtynkowe renomowanych producentów takich jak Aluprof czy Hosten. Z chęcią przyjmiemy Twoje zlecenie – niezależnie od tego, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy hurtowym. Po ustaleniu Twoich priorytetów oraz ocenie możliwości montażu dostosujemy konkretny produkt do Twoich oczekiwań. Wybierzemy producenta, kolor i konkretne wymiary produktu. Omówimy też proces montażu. Profesjonalnie doradzimy Ci, co wybrać, w krótkim terminie rozpoczniemy montaż wybranych produktów, a później zajmiemy się kompleksowym serwisem Twoich rolet okiennych.