Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Serwis rolet zewnętrznych Wiral Poznań

ciemna roleta podtynkowa z białym tynkiem

Oferujemy kompleksowy serwis rolet zewnętrznych w Poznaniu i okolicach: serwis rolet natynkowych, nadstawnych i podtynkowych. Nasi specjaliści w dogodnym dla Ciebie terminie ocenią stan rolet w Twoim domu i w razie potrzeby zaproponują optymalne rozwiązanie problemów. Usługa serwisowania może polegać np. na smarowaniu rolet i elementów ruchomych, wymianie pasków i linek, wieszaków, lameli, pancerzy, zamków, zwijaczy do rolety zewnętrznej (zwykłych lub korbowych), prowadnic i kół pasowych, silników do rolety zewnętrznej oraz automatyki. Serwis może obejmować również udrożnienie i czyszczenie rolet, ich programowanie oraz otwieranie w razie braku zasilania. Skontaktuj się z nami!

Serwis rolet natynkowych

Jeśli potrzebujesz serwisu rolet zewnętrznych w Poznaniu, to doskonale trafiłeś! Nasi fachowcy kompleksowo zajmą się Twoimi roletami zewnętrznymi, smarując, czyszcząc lub wymieniając odpowiednie elementy. Jeśli posiadasz rolety natynkowe, doskonale zabezpieczają one Twój dom przed utratą ciepła, hałasem zewnętrznym i ryzykiem włamania. Rolety natynkowe są bardzo funkcjonalne, między innymi dlatego, że można zamontować je nie tylko podczas wymiany stolarki okiennej, ale praktycznie w dowolnie wybranym momencie. Rolety Wiral to nie tylko możliwość serwisu rolet natynkowych, ale i zakupu wybranych modeli, które różnią się rozmiarem, materiałem, z którego zostały wykonane i kolorem. Możesz z łatwością wybrać takie produkty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Zapewnią Ci one całkowite lub częściowe zacienienie pomieszczeń w domu. Modele dostępne w naszym sklepie są wyposażone w systemy chroniące przed włamaniem. Warto wspomnieć, że rolety natynkowe Aluprof, które oferujemy, to nowoczesne produkty zapewniające maksymalny komfort użytkowania. Aluprof to renomowany polski producent, który zyskuje coraz większe europejskie uznanie. Tego typu rolety są wykonywane z wysokiej klasy materiałów, przede wszystkim z aluminium o doskonałych parametrach izolacyjnych.

Serwis rolet nadstawnych

W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowy serwis rolet nadstawnych. Po ocenie stanu Twoich rolet nasi specjaliści naprawią rolety zewnętrzne w Poznaniu i okolicach, zajmą się koniecznymi czynnościami, np. wymianą pasków, linek, wieszaków, lameli, pancerzy, zamków, zwijaczy do rolety zewnętrznej, prowadnic i kół pasowych. W razie potrzeby dokonają serwisu silników do rolety zewnętrznej oraz automatyki. Nasi fachowcy udrożnią, wyczyszczą i nasmarują Twoje rolety nadstawne oraz odpowiednio je zaprogramują. Poza serwisem oferujemy również montaż rolet nadstawnych, choć należy zaznaczyć, że jest to możliwe jedynie podczas wymiany stolarki okiennej lub na etapie budowy domu. Rolety nadstawne nie zaburzają estetyki obiektu, ponieważ ich skrzynia jest zlokalizowana w elewacji. Rolety nadstawne firmy Hosten, które oferujemy, pomogą Ci obniżyć rachunki za ogrzewanie, zapewniając skuteczną izolację termiczną okien, będą również stanowiły świetną ochronę przed upałem. Dodatkowo mają różne systemy zabezpieczeń, które chronią je przed podniesieniem z zewnątrz. Warto wspomnieć, że rolety nadstawne dają możliwość zaciemnienia pomieszczeń oraz stanowią doskonałą barierę akustyczną – zwłaszcza jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy. Naprawa rolet zewnętrznych w Poznaniu, a tym bardziej zakup naszych rolet nadstawnych spowoduje, że znacząco poprawisz komfort swojego życia.

Serwis rolet podtynkowych

Jedną z naszych propozycji jest serwis rolet podtynkowych. Po ocenie stanu rolet nasi fachowcy zajmą się koniecznymi czynnościami, np. wymianą pasków, linek, wieszaków, lameli, pancerzy, zamków, zwijaczy do rolety zewnętrznej, prowadnic i kół pasowych. W razie potrzeby dokonają serwisu silników do rolety zewnętrznej oraz automatyki. Nasi specjaliści udrożnią i wyczyszczą rolety podtynkowe oraz odpowiednio je zaprogramują. Rolety podtynkowe to doskonałe produkty, dzięki którym możesz regulować ilość słońca wpadającego do wnętrza, zabezpieczyć budynek przed włamaniem, a także zmniejszyć wysokość rachunków za ogrzewanie. Zwróć uwagę, że montaż rolet podtynkowych należy zaplanować już na etapie budowy domu. Istnieje możliwość zakładania tego typu rolet w istniejących obiektach, jednak jest to bardziej pracochłonne niż w przypadku montażu rolet natynkowych. Dobrze zaprojektowany i odpowiednio dobrany system jest nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny. Oprócz serwisu rolet zewnętrznych w Poznaniu oferujemy również sprzedaż tego typu produktów. Główną zaletą rolet podtynkowych jest możliwość ukrycia w elewacji skrzynki ze zwiniętą przesłoną i elementami konstrukcyjnymi, dzięki czemu staje się ona niewidoczna. Pokrywa rewizyjna i prowadnice rolet podtynkowych mogą zostać dopasowane do koloru elewacji, a jedynym widocznym elementem będzie sama roleta. Oferowane przez nas rolety podtynkowe zapewniają skuteczną izolację termiczną, chroniąc przed utratą ciepła zimą, a latem regulując poziom nasłonecznienia w pomieszczeniach. Poza tym skutecznie chronią przed zewnętrznym hałasem oraz stanowią skuteczną barierę dla włamywaczy.

przykładowa realizacja rolet podtynkowych 1
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 2
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 3
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 4
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 5
przykładowa realizacja rolet podtynkowych 6