Sarbia 3, 64-700 Czarnków
  • PL

Kontakt


Zastosowania rolet

Od lat działamy na rynku przesłon okiennych. Specjalizujemy się głównie w roletach zewnętrznych. Realizujemy zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. Mamy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie branżowe, dzięki którym możemy Ci fachowo doradzić i wycenić potrzebne produkty. Oprócz montażu proponujemy również usługę serwisowania rolet zewnętrznych. Nasi specjaliści w dogodnym dla Ciebie terminie ocenią stan rolety w Twoim domu, np. rolety na okna, rolety na z budowę tarasową czy rolety na patio i w razie potrzeby zaproponują najskuteczniejsze rozwiązanie problemów. Serwis może polegać np. na smarowaniu rolet i elementów ruchomych, wymianie pasków i linek, wieszaków, lameli, pancerzy, zamków, zwijaczy do rolety zewnętrznej, prowadnic i kół pasowych, silników do rolety zewnętrznej oraz automatyki. Usługa serwisowania może obejmować także udrożnienie i czyszczenie rolet, ich programowanie oraz otwieranie w przypadku braku zasilania.

Rolety na okna

Nasz sklep oferuje wyłącznie sprawdzone i cieszące się renomą rolety zewnętrzne, np. rolety na okna balkonowe czy rolety na zabudowę sklepu. Przez lata wypracowaliśmy doświadczenie, które pozwala nam polecać Klientom rozwiązania cechujące się najwyższą jakością. Dzięki zastosowaniu produktów zaufanych marek zyskujemy pewność, że będą mogły być wydajnie eksploatowane przez długi czas oraz sprawią, że użytkowanie budynku czy konkretnych pomieszczeń będzie bardziej komfortowe. Proponujemy Ci kilka rodzajów rolet zewnętrznych. W zależności od Twoich potrzeb polecamy rolety zewnętrzne nadstawne, natynkowe lub podtynkowe. Rolety Aluprof, które znajdziesz w naszej ofercie ze względu na pomysłowe rozwiązania konstrukcyjne i szeroki wybór wariantów, to produkty polskiej firmy, znanej z dbałości o wysoką jakość. Ich zaletą jest wykonanie z odpowiednio dobranych materiałów. Podstawę każdej konstrukcji stanowi aluminium o bardzo dobrych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej.

Nadstawne rolety na okna

Nasze rolety nadstawne sprawdzą się w połączeniu z każdym rodzajem stolarki okiennej. Rolety nadstawne posiadają wiele zalet – zapewniają skuteczną izolację termiczną, pomagają obniżyć rachunki za ogrzewanie, dają możliwość zaciemnienia pomieszczeń oraz stanowią doskonałą barierę akustyczną, jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy. Dodatkowo posiadają różnego rodzaju systemy zabezpieczeń, które chronią przed podniesieniem z zewnątrz. Rolety nadstawne Aluprof możemy dopasować do praktycznie każdego okna, także takiego o nietypowych wymiarach. To idealny wybór dla osób, którym zależy na tym, by przesłony okienne w minimalnym stopniu ingerowały w wygląd elewacji lub poprawiały walory estetyczne budynku. Skrzynkę takiej rolety nakładamy na okno, a następnie montujemy je we wnęce okiennej. Montaż tego typu rolet zewnętrznych wykonujemy w nowym budownictwie, przy wymianie okien lub podczas modernizacji już istniejących budynków.

Natynkowe rolety na okna

Innym rodzajem rolet, które oferujemy, są rolety natynkowe. Są bardzo funkcjonalne, więc możemy zamontować je u Ciebie nie tylko podczas wymiany stolarki okiennej, ale praktycznie w dowolnym momencie użytkowania budynku. Rolety natynkowe doskonale zabezpieczą Twój dom przed utratą ciepła, hałasem zewnętrznym i ryzykiem włamania. Zamówisz u nas serwis rolet natynkowych, ale i zakupisz szeroki wybór modeli, które różnią się rozmiarem, materiałem wykonania i kolorystyką. Możesz z łatwością wybrać produkty, np. rolety na loggie lub rolety na pergole tarasowe, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią maksymalny komfort. Gwarantują Ci one całkowite lub częściowe zacienienie pomieszczeń w domu. Oferowane przez nas rolety natynkowe Aluprof są wyposażone w systemy chroniące przed włamaniem. Tego typu rolety są wykonywane z wysokiej klasy materiałów, przede wszystkim z aluminium o doskonałych parametrach izolacyjnych.

Podtynkowe rolety na okna

Trzecim rodzajem rolet, które oferujemy, są rolety podtynkowe. Wybierając ten rodzaj produktów, zyskujesz korzyści zarówno pod względem komfortu użytkowania, jak i poziomu bezpieczeństwa budynku. To doskonałej jakości moduły, dzięki którym możesz regulować ilość słońca we wnętrzu, zabezpieczyć budynek przed włamaniem, a także zmniejszyć wysokość rachunków za ogrzewanie i skutecznie ochronić się przed hałasem zewnętrznym. Decyzję o ich montażu powinieneś podjąć na etapie projektowania budynku. Wykonaną z aluminium skrzynkę rolety podtynkowej instalujemy w odpowiednio przygotowanej wnęce, po zamontowaniu okna. Główną zaletą rolet podtynkowych jest możliwość ukrycia skrzynki (ze zwiniętą przesłoną i elementami konstrukcyjnymi) w elewacji, dzięki czemu staje się ona niewidoczna. Pokrywa rewizyjna i prowadnice rolet podtynkowych dopasowujemy do koloru elewacji, więc jedynym widocznym elementem jest sama roleta. Wszystkie rolety podtynkowe Aluprof wyposażono w niezawodne systemy antywłamaniowe, dlatego ich podniesienie z zewnątrz jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania, bo dobrze zaprojektowany i odpowiednio dobrany system jest nie tylko estetyczny, ale też bardzo funkcjonalny.